Sıkça Sorulan Sorular

DeflaGyn® Vajinal Jel, anormal servikal smearler (ASC-US, ASC-H, LSIL, HSIL) ve servikal displaziler (CIN 1, CIN 2) ile HPV’ nin tedavisinde kullanılır.
DeflaGyn® 3 kutu olarak kullanılmalıdır. Her DeflaGyn® Application Set içerisinde 150 ml’lik bir jel ve 28 aplikatör bulunmaktadır. Yani toplamda 3 aylık bir tedavi süresini kapsar. Ürünün etkinliği açısından, adet günleri dışında aralıksız olarak 3 kutu kullanılması çok önemlidir.

 

– Her gece yatmadan önce pelvis bölgesi altına bir yastık koyup ayaklar hafif yukarı doğru kaldırılır.

– Aplikatör içerisine çekilmiş olan 5 ml jel vajina içeresine enjekte edilir. (Aplikatörün vajina içerisine %70’nin yerleştirilmesi yeterlidir.)

– 1-2 dakika bu pozisyonda kalınır, sonrasında yatış pozisyonuna geçilir.

Evet bu normal, vücut ısınız yüksekse ürün içerisindeki bir etken madde tepkimeye girer ve ürün dışarı akarken bu renkte akabilir. Vücut ısınız düşükse bu şekilde bu durum ile karşı karşıya kalmazsınız.

 

Evet, DeflaGyn® Application Set HPV’ye karşı etkilidir.

 

Evet, DeflaGyn®, HPV’nin her türüne karşı etkilidir.
Evet, bu tür müdahalelerden 4-6 hafta sonra DeflaGyn® Application Set kullanılabilir.
Evet, bu durumda da DeflaGyn® Application Set kullanılabilir.

 

Evet, bu durumda da DeflaGyn® Application Set kullanılabilir.
Immun44 Kapsül, 13 Vitamin, 8 Mineral ve Polifenoller içeren, Bağışıklık Sistemi Desteği sağlayan bir takviye edici Gıda’dır. Doktorunuz tavsiye ettiyse kullanabilirsiniz.

 

DeflaGyn® Vajinal Jel 25℃ üzerinde saklanmamalıdır. Açıldıktan sonra ağzı sıkıca kapatılmalı, aplikatörler poşeti içerisinde temiz bir yerde muhafaza edilmelidir.

 

Regl döneminde kullanılmamalıdır. Regl döneminden sonra aralıksız kullanımı tedavinin etkinliği açısından çok önemlidir.
DeflaGyn® Vajinal Jel’i yalnızca eczanelerden satın alabilirsiniz. Size en yakın eczaneyi bulmak için lütfen tıklayın.

Main Menu